fbpx
Суспільство
Святого Єрмолая 8 серпня: що потрібно, а що не можна робити

Зазвичай цей день був дуже теплим і жнива тривали. Заборони на роботу в цей день немає. Наші предки збирали ранні яблука, але в їжу їх не вживали, потрібно було почекати до Яблучного Спаса.

Зате достигали коренеплоди: морква, буряк і картопля. З них робили селянські обіди з окрошкою і вінегретами різних видів.

Вінегрет робили не тільки простим холодним салатом, а й гарячий, з перетертою картоплею, оселедцем і цибулею, запеченими в печі. Вінегрети заправляли олією, але іноді додавали і шматочки вареної яловичини.

Цього року Єрмолая припадає на середу, а значить день цей пісний, тому що саме в середу Іуда зрадив Ісуса. Цей пісний день починається рівно в 00:00, як і звичайний, а не з вечірньої служби.

Читайте також: ДУЖЕ СИЛЬНИЙ ЗАХИСТ: МОЛИТВА АРХАНГЕЛУ МИХАЇЛУ, ЯКА ДОПОМОЖЕ

Якщо у вас випали поминки або якесь свято, на 8 серпня, то сильно розважатися і веселитися можна. Також не можна довго дивитися телевізор.

Середа повинна бути присвячена роздумам про Бога, про свої гріхи, читанню духовної літератури і милосердним справам.

З продуктів потрібно їсти пісні, але так як суворого посту немає, то можна вживати рибу.

Молитва святому Єрмолаю

Зазвичай святому Єрмолаю моляться про зцілення від будь-яких недугів. Молитва в цей день звучить так:

О, преславний священномученику Єрмолає і швидкий помічнику християнам  при xвopoбач! Вірую від усієї душі і думки, oj тобі від Господа дар лікувати і укріпляти.

Тим-то до тебе, благодатному лікарю xвopoб, аз немічний вдаюся і, твій високоповажний образ з благоговінням цілуючи, молюся: твоєму заступництву у Царя Небесного випроси мені болящому зцілення від гнітючої xвopoби,  бо і не гідний тобі, благодійного батька і заступника мого, але ти, бувши наслідувач людинолюбства Божого.

Сотвори імя гідне твого заступництва через моє звернення від злих справ до благого життя, вилікуй рясно дарованою тобі благодаттю виразки і струпи душі і тіла мого, дай мені здоров’я і порятунок.

Тихе і безмовне життя поживши у всякому благочесті та чистоті, сподоблюся з усіма святими славити Всесвяте ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Джерело.

Related Post

facebook