fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Сидячий спосіб життя не шкодить здоров’ю

Вчені спростували усталену думку, що сидяча робота шкодить здоров’ю. Відсутність спортивної активності не впливає на здоров’я людини і не призводить до ранньої смерті, як вважали раніше.

До такого висновку американські експерти прийшли, спостерігаючи за 5 тис. людей протягом 16 років. Протягом усього цього часу вчені спостерігали за учасниками експерименту, збираючи інформацію про те, як вони проводять свій час і скільки часу присвячують фізичним вправам.

У першій групі люди регулярно займалися в тренажерному залі, а в другій групі вели пасивний спосіб життя, замінивши гантелі телевізором на дивані.

В результаті виявили, сидячий спосіб життя не призвів до появи захворювань, а стан організму людей, що ведуть розмірений спосіб життя – кращий, ніж в активних людей, інформує mir24.tv.

Однак, вчені все ж наголосили, якщо сидячий спосіб не зашкоджує організму, то фізична активність має позитивний вплив на здоров’я – зміцнює всі системи організму. До того ж, люди, які активно рухаються, менше страждають депресіями, ніж “ліниві”.

Але вчені все ж рекомендують через кожні 20 хвилин сидіння 8 хвилин постояти і 2 хвилини походити. Це допоможе зберегти на нормальному рівні щільність кісток і м’язів.

Вчені стверджували, що сидячий спосіб життя є причиною 3,8% смертей. На підставі наукових публікацій з 2002 по 2011 роки з 54 країн виявили, сидячий спосіб життя викликає ожиріння, схильність до інфаркту та інсульту, а також травми хребта. Найбільше через відсутність фізичної активності вмирають в західній частині Тихого океану, Європі та Північній Америці, а найменше – в державах Південно-Східної Азії.

Активний спосіб життя перешкоджає розвитку раку шийки матки. Досить займатися спортом 30 хвилин в день, щоб знизити ризик розвитку захворювання.

Читайте також: ЯК ПЕРЕЙТИ НА ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ: ТОП-5 ПРОСТИХ СПОСОБІВ

Джерело.

Related Post