fbpx
Духовна скарбничка
Сильна молитва, яка допоможе кожному в скрутній ситуації

Молитва – це слова, якими людина відкриває своє серце і просить про допомогу. Запросіть Творця взяти участь у своєму житті і змінити її на краще. За матеріалами

У різних життєвих ситуаціях прийнято читати різні молитви. У хвщробі допоможуть одні, розради – інші, в скрутному становищі – треті. Відомо багато молитовних прохань, які допомагають донести свої проблеми і прохання до Господа.

Молитви про допомогу святим

Ми шануємо святих за їх віру, міцність духу, відданість Господу. Саме до них прийнято звертатися за підтримкою в будь-яких потребах і проблемах. У пошуках віри, захисту від скорботи і проблем прийнято читати молитви наступним святим:

1. Георгію Побідоносцю моляться про успішне подолання важких ситуацій. Молитовне прохання біля ікони святого починається з триразового поклону.

«Георгій славний, Георгій святий! Ти, який підкорив ворогів, захисти і мене від ворога, лиха і підступів диявoльських. Амінь».

2. Архангелу Михаїлу моляться про захист, допомогу і зцілення:

«О, святий Михайло, зглянься над нами, грішними, благаючими про твоє заступництво, спаси нас, грішних рабів, від усілякої зарази, гріха і слабкості. Зміцни віру, щоб могли ми дати відсіч cпoкусам лукaвого і проблемам лютим. Не покинь нас, найсвятіший, тобі моляться про допомогу, бо в тебі шукаємо порятунок і захист. Амінь».

Читайте також:– НУ ЩО, НЕВІСТОЧКА, КОЛИ ВЕСІЛЛЯ? СУКНЮ ВЖЕ ВИБРАЛА? – ПІСЛЯ МОЄЇ НЕОЧІКУВАНОЇ ВІДПОВІДІ, СВЕКОР ПОЧЕРВОНІВ ВІД ЗЛОСТІ. ХТОСЬ ЖЕ МАВ ПОСТАВИТИ ЙОГО НА МІСЦЕ

3. Пресвятій Богородиці прийнято молитися про захист від бід, скорбот і нещасть. Православні священики кажуть, що Богородиця завжди незримо стежить за нами, оберігаючи і рятуючи нещасних і всіх, кому загрoжує небезпека. Молитву найкраще читати біля ікони «Всіх скорботних радість»:

«Богородиця, Цариця Небес, смиренно прошу тебе доторкнутися життєдайною рукою твоєю до мого життя. Настав на путь праведний, дай сил пройти всі випробування і мyки, не зломили. Подаруй удачу в починаннях моїх да допоможи впоратися з усіма Господом відміряними труднощами. Визволи мене від слабкості, маловір’я і відчаю. Осіни світлом моє життя. Слався, Велика. Амінь».

4. Молитва Миколі Чудотворцю від злиднів і небезпеки:

«Святий Миколаю, угодник Господній, швидкий заступник і в будь-якій біді помічник! Зглянься на мене, грішного і негідного, попроси Господа про прощення гріхів моїх і дарування сил, мужності і віри на життєвому шляху. Благаю тебе, великий і славний Мікола, не обділи безмежною милістю своєю і хай засяє над мій шлях. Волі Божої скоряюся. Амінь».

Як читати молитви?

Будь-яку молитву читають перед іконою святого, у якого просять порятунку і допомоги, поклавши на себе хресне знамення.

Перш ніж звертатися до Господа і святих, потрібно заспокоїти розум, побути в мовчанні і тиші, налаштуватися на молитву.

Молитву потрібно читати смиренно, осмислюючи кожне слово, вникаючи в текст, щоб брав участь не тільки розум, але і серце.

До молитви можна поділитися з Господом наболілим. Це допоможе налаштуватися на розмову з Творцем.
Просячи допомоги, пам’ятайте, що Бог любить нас і прагне влаштувати наші долі кращим чином. Тому не наполягаєте в своїх проханнях, відпускайте проблеми на волю Господа.

Навіть якщо вам незрозумілі випробування, які ви проходите, довіряйте нашому Отцю.

Закінчити молитву потрібно поклонами. Побудьте деякий час в тиші.

Підносячи молитви про допомогу Господа і святих, пам’ятайте, що жоден святий не відповість вам, якщо в душі вашої оселилася злість, гнів і ворожнеча. Прагніть до духовної чистоти, вчіться смиренню, тоді і відповідь на молитви буде швидкою.

Related Post