fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Суспільство
Синоптик розповіла, коли в Україну повернуться морози

Морози повернуться в Україну вже з 13 грудня.

Про це розповіла синоптик Наталка Діденко.

При цьому, за її словами, у найближчі вихідні буде ще тепло. Зокрема, на усій території України буде плюсова температура, а півдні можна очікувати і на 7 – 11 градусів тепла.

“І навіть вночі в Україні буде тепло, 0 +5 градусів. Лише у ніч на неділю на північному сході похолодає до 0 – 3 морозу”,– зазначила синоптик.

Попри те варто очікувати і на опади – дощ чи мряку, а при наближенні температури до нуля можливий мокрий сніг.

При цьому, за прогнозом Укргідрометцентру, 10 грудня в Україні місцями пориви вітру 15-20 м/с.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ТУРИСТИ МАСОВО ОСВОЮЮТЬ ТУРЕЧЧИНУ

Джерело.

Related Post