fbpx
Breaking News
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Економіка
Ситуація навколо ПриватБанку: експерти розповіли, чи варто панікувати

В останні дні у всіх на слуху ситуація з ПриватБанком і його ймовірну націоналізацію.

У самому банку заявили, що розмови про націоналізацію – атака на них. Чутки про ймовірну націоналізації ПриватБанку ходять по ринку вже давно, але останнім часом вони активізувалися. При цьому в банку кожен раз називали такі розмови фейком.

За словами заступника голови правління Олега Горохівського, про націоналізацію фінустанови мови не йде. Якби держава і планувала такий крок, то зробила б це “без шуму і пилу”, впевнений Гороховський. А ІТ-директор “Привату” Дмитро Дубілет впевнений, що паніка штучно нагнітається для розкачки ситуації в Україні: “Щоб українці масово пішли до наших відділень і банкоматів “переховувати сало”.

У НБУ поки відзначають лише те, що інформація про виконання або невиконання “Приватом” плану по капіталізації стане відома до кінця цього року.

Експерти на своїх сторінках в соціальних мережах також поділилися своєю думкою щодо ситуації навколо ПриватБанку і розповіли, чи варто панікувати.

Читайте також: ОСТАННЯ ЗАЯВА САВЧЕНКО БУКВАЛЬНО ШОКУВАЛО УКРАЇНЦІВ

Джерело.

Related Post