fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
Ситуація в Авдіївці і далі складна. Місто готують до евакуації

Мешканців Авдіївки, яка за останніх кілька днів стала найгарячішою точною війни на Донбасі, готують до можливою евакуації.

Про це повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

За його словами, протягом дня можуть провести евакуацію до 8 тисяч людей.

Міста області, станом на зараз, готові прийняти до 9 тис осіб. У дитячих заклади області готові в будь-який момент прийняти понад тисячу дітей, – пише Жебрівскьий.

Він також додав, що військові надали додаткові польові кухні,а на під’їзді до міста є близько 10 тон продуктів харчування.

Нагадаємо, раніше Жебрівський повідомляв, що з 10 до 17 години терористи мають припинити атаки в районі Авдіївки. Такою є письмова гарантія, яку надала російська сторона.

Читайте також: ПОЛЬЩА ТА УКРАЇНА ПРИРЕЧЕНІ НА СКАНДАЛИ, – ПОЛІТОЛОГ

Джерело.

Related Post