fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Здоров'я
Так робити не варто: 7 помилок після пробудження

Іноді день не задається з самого ранку – ви почуваєтесь втомленими, хоч щойно встали з ліжка. Причиною цьому можуть бути ранкові звички, які дуже шкодять вашій продуктивності.

1. Спати 5 хвилин після дзвінок будильника

Чимало хто з нас, почувши ранковий будильник, кілька разів переводить його, щоб відтермінувати прокидання. В цей момент з’являється ілюзія, що нам так прокинутись легше.

Проте лікарі кажуть, що це не найкраща ідея. Справа в тому, що, засинаючи, людина вступає в новий цикл сну, який, природно, завершити не зможе. Саме тому ми прокидаємося розбитими і млявими, а не бадьорими і свіжими, як і повинно бути.

2. Ніжитися під ковдрою

Після того, як ви перевели будильник ще на 5 хвилин – природньо хочеться загорнутись в ковдру і згорнутись в клубочок.

Проти психологи рекомендують робити по-іншому: потрібно витягнутися руками і ногами в різні боки. Чим більше ви витягнетесь, тим більший приплив сил відчуєте.

3. Перевіряти соцмережі і пошту в ліжку

Консультанти з тайм-менеджменту застерігають від такої помилки. Адже перевірка робочої пошти чи месенджерів одразу завантажують вас і псують настрій.

Вранці найкраще налаштуватися на виконання однієї-двох найважливіших завдань і не забивати голову інформаційним шумом.

4. Залишати постіль не заправленою

Така маленька дрібничка має неабиякий вплив на весь день. Заправляючи постіль ви виконуєте маленьку справу, але це налаштовує на продуктивний день.

Вчені говорять, що заправляти ліжко – це хороша звичка, і дотримуючись її, ви відчуваєте себе краще і впевненіше.

5. Одразу пити каву

Між 8 і 9 ранку організм виробляє гормон кортизол, який регулює наш природний добовий цикл, який будить нас вранці і присипляє вночі. Коли виробляється кортизол, ми відчуваємо себе прокинулися і бадьорими.

Кофеїн втручається в цей процес і організм з часом починає виробляти менше важливого гормону і більше покладається на каву.

Найкраще пити каву трохи пізніше – десь між 10 і 12 годинами ранку, в момент спаду рівня кортизолу.

6. Вмикати приглушене світло

Деякі люди вважають, що приглушене світло в квартирі вранці – це хороший спосіб плавно перейти від ночі до дня. Але, як пояснюють вчені, наш біологічний годинник чутливий до рівня освітлення.

Темрява – це сигнал, що пора спати. Відповідно, і відчути себе бадьорим в темряві неможливо. Щоб по-справжньому прокинутися, нам потрібне яскраве світло.

7. Не мати чіткого плану дій

Психологи кажуть, що вранці краще дотримуватися певного ритуалу: встали, попили теплої води з лимоном, потім відразу в ванну.

Справа в тому, що наш ресурс сили волі вичерпаємо і якщо ви вранці болісно вирішували, що саме і в якій послідовності робити, ви його частково витратили. Краще дотримуватися рутинного розпорядку, не замислюючись, а основні сили і енергію залишити на день.

Читайте також: ЕКСПЕРТ РОЗПОВІВ, ЩО ХОВАЄТЬСЯ ЗА РОЗХИТУВАННЯМ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post