fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Шоу-бізнес
“Так він  лисий, навіщо ще один лисий потрібен?” “Вовкозамінитель” Юрій Великий розповів про свою появу у шоу “ВЕЧІРНІЙ КВАРТАЛ”

У  “Вечірньому кварталі” з’явилися пародії на Володимира Зеленського.   Президента зображує Юрій Великий, відомий глядачам як один із артистів дуету “Брати Шумахери”.

Шанувальники шоу відразу назвали юмориста “Вовкозамінителем” за дуже схожий голос.

Тижневик “7 Я” днями опублікував статтю, у якій артист розповів про свою появу у колективі.

“Взагалі, це дуже весела історія. Я подзвонив лисому, Євгену Кошовому, і голосом Володимира Зеленського сказав: “Жека, Юрчика візьміть у “Квартал” замість мене.” Женя відповідає: “Так він  лисий, навіщо ще один лисий потрібен?” Я кажу: “Жень, ну а я тебе прошу, подзвоніть йому і візьміть його”, – сказав новий “президент”.

За  словами Юрія, Кошовий передзвонив йому одразу після розмови. Великий спочатку начебто почав відмовлятися, мовляв, про що ту говорити?.

“Коротше кажучи, я гарно одягнувся, приїхав на зустріч, і перше, що мені сказав лисий: “Юрчику, коли дзвониш голосом президента, РОБИ ЦЕ  НЕ ЗІ СВОГО ТЕЛЕФОНУ “ – додав юморист, уточнивши, що особисто з президентом знайомий дуже давно.

Фото з відкритих джерел

Related Post