fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Шоу-бізнес
Тарантіно мив підлогу та працював у відеопрокаті

Відірвані кінцівки, калюжі крові, зброя та небезпечні жінки, – все це є у фільмах Квентіна Тарантіно.

Хто б міг подумати, але кіномистецтву відомий режисер навчився, працюючи у кінопрокаті.

Квентін Джером Тарантіно народився 17 березня 1963 року. Тато пішов з сім’ї ще до народження Квентіна, мати – медсестра.

Мама працює, а він днями дивиться телевізор. Фільми, серіали – він закохався в кіно!

Квентін записується в драматичний гурток при школі, і як губка починає всмоктувати усі тонкощі акторського мистецтва.

Потім влаштовується працювати у відеопрокат. З жадністю Квентін передивляється всі доступні йому стрічки. У кожному фільмі він знаходить щось нове для себе. За роки роботи в прокаті Квентін досконало відшліфував свій смак. І ніякої школи йому не було потрібно.

«Я не ходив до кіношколи, я ходив в кіно», – якось скаже вже відомий Квентін.

Далі Тарантіно вирішує йти в наступ: звільняється з кінопрокату та влаштовується різноробочим в голлівудську кіностудію. Він мив підлогу, а сам мріяв, що ось зараз його помітять і запросять зніматися в кіно!

Потрохи він знайомиться з продюсерами та, як одержимий, пише сценарії. У відчаї він пише «Скажених псів». Фільм, який стане легендарним.

Тарантіно задумав стрічку, як малобюджетну, але випадковість все змінила. Сценарій потрапив до продюсера Лоренса Бендера, і він погодився зайнятися фільмом!

Сьогодні ім’ям Тарантіно починають називати цілий стиль в кіномистецтві.

Читайте також:Х-ФАКТОР: ШАНУВАЛЬНИКИ ОБГОВОРЮЮТЬ КАРДИНАЛЬНО ЗМІНЕНУ ОКСАНУ МАРЧЕНКО (ФОТО)

Джерело.

Related Post