fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Таїсія Повалій “бавиться” у фатальну жінку

Таїсія Повалій вирішила спокушати своїх шанувальників своїм зовнішнім виглядом і манерами.

Днями співачка оприлюднила знімок на якому вона позує на зйомках новорічного вогника в Росії. На фотографії жінка сидить перед дзеркалом із задумливим поглядом і фарбує собі губи у яскраво-червоний колір.

Також увагу шанувальників не могло не привернути глибоке декольте співачки, яке показувало всі її принади.

Прихильники написали співачці, що вона дуже  спокуслива жінка.

Читайте також: 13 ПОРАД, ЯК ВИСПАТИСЬ ЗА КОРОТКИЙ ЧАС

Джерело.

Related Post