fbpx
Breaking News
Скажу одразу: якщо шпинат і все, що з ним пов’язано – не ваша історія, то вам не сюди. Бо я продовжую з цим вітамінно-зелененьким інгредієнтом експерементувати і родині такі експромти до вподоби! Сьогодні – запашне пюре зі шпинатом і часником. Дуже смакує з відбивними чи котлетками.
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Україна
Телефонні аферисти вигадали нову схему «розводу» українців

Кияни стали більш недовірливими до різного роду дивних прохань та сумнівних людей. Тому столичні аферисти вигадали новий спосіб шахрайства. Засіб у них дуже простий – ваш телефонний рахунок. Про це на своїй сторінці у Facebook написала спільнота “Наш Київ”.

Так, черговою жертвою шахраїв став киянин Костянтин Черничкін. На його телефон, як стверджує чоловік, прийшло повідомлення про поповнення рахунку на суму 40 гривень. Проте, пізніше з того самого номеру надійшло прохання переслати кошти назад. Автор повідомлення пише, що відправив гроші помилково.

Читайте також: Люди “клюють” на акцію і втрачають тисячі гривень

Проте користувач не розгубився і відмовив підозрілим людям. Та навіть якби Костянтин і хотів відправити гроші назад, то не зміг би – повідомлення було фейковим, на рахунок нічого не надійшло.

Нагадаємо, раніше поліція повідомляла про інші випадки подібного шахрайства. Зловмисники телефонували жертві з проханням допомогти близькій людини, яка потрапила у неприємну ситуацію.

Джерело

Related Post