fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Телефонні аферисти вигадали нову схему «розводу» українців

Кияни стали більш недовірливими до різного роду дивних прохань та сумнівних людей. Тому столичні аферисти вигадали новий спосіб шахрайства. Засіб у них дуже простий – ваш телефонний рахунок. Про це на своїй сторінці у Facebook написала спільнота “Наш Київ”.

Так, черговою жертвою шахраїв став киянин Костянтин Черничкін. На його телефон, як стверджує чоловік, прийшло повідомлення про поповнення рахунку на суму 40 гривень. Проте, пізніше з того самого номеру надійшло прохання переслати кошти назад. Автор повідомлення пише, що відправив гроші помилково.

Читайте також: Люди “клюють” на акцію і втрачають тисячі гривень

Проте користувач не розгубився і відмовив підозрілим людям. Та навіть якби Костянтин і хотів відправити гроші назад, то не зміг би – повідомлення було фейковим, на рахунок нічого не надійшло.

Нагадаємо, раніше поліція повідомляла про інші випадки подібного шахрайства. Зловмисники телефонували жертві з проханням допомогти близькій людини, яка потрапила у неприємну ситуацію.

Джерело

Related Post