fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Телеканал “1+1” захищає свого “Інспектора”

Вчорашній день запам’ятався для багатьох інтернет-користувачів “зрадництвом” української телеведучої – Ольги Фреймут.

Нагадаємо, що вона знялася в епізодичній ролі у російському серіалі “Готель Елеон”, що трансплюється на телеканалі СТС та на каналі відеохостингу YouTube.

Звичайно, що на телезірку одразу “звалилася” ціла купа негативних та засуджувальних коментарів. Проте телеканал “1+1” не залишив це просто так і став на захист “інспектора”.

За словами прес-служби телеканалу, серіал “Готель Елеон” не зовсім російського виробництва. Він був створений на замовлення “1 + 1 media” і є продуктом студій “Yellow, Black and White” і “Sister’s Production”:

Ми вдячні інтернет-користувачам за пильність, проте рекомендуємо в першу чергу звертати увагу на ті випадки, коли російські серіали видають за українські, а не на продукти, створені в ко-продакшені відповідно до всіх вимог українського та європейського ринків.

Читайте також: МІЦНІ ТА ПРИВАБЛИВІ: ВАЛЮТИ, В ЯКИХ МОЖНА ЗБЕРЕГТИ СВОЇ ЗАОЩАДЖЕННЯ

Джерело.

Related Post