fbpx
Шоу-бізнес
Телеведуча Ольга Фреймут зізналася, як вaгiтнoю втекла від першого чоловіка

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут розповіла про стосунки з батьком своєї старшої дочки Злати.

Зірка зізналася, що від свого першого чоловіка (цивільного, пара в результаті так і не розписалася), Британця Ніла Мітчелла, вона буквально втекла, будучи на перших місяцях вaгiтнocті.

“Я від нього втекла. Жінка розвивається, і для кожного періоду є свої чоловіки. Є чоловіки нашого дитинства, є чоловіки нашого рагульство, є чоловіки наших досягнень.

Чоловіки рагульство – це коли з часом ти питаєш у себе: “Як я взагалі могла з ним зустрічатися?”. Ось Ніл – це чоловік мого рагульство”, – розповіла Фреймут.

Читайте також: АЛЛА ПУГАЧОВА ВИЙШЛА В СВІТ В ЕПАТАЖНОМУ ВБРАННІ: ШКІРА, ХУТРО ТА ШОРТИ

Телеведуча зазначила, що чоловік також був агресивний і вона зрозуміла, що такий батько її дитині не потрібен.

“У той час я трохи загравати, я була в образі неправильному, я хотіла прожити красиву біографію. А з ним все було передбачувано. Вся романтика пройшла. Я зрозуміла, що у нього інший менталітет, мені з ним стає нудно, він дуже ревнував до моїх однолітків.

Він був агресивним. Руки не піднімав, але він був неприємним. Він згодом розслабився – манери зникли і залишився типовий хлоп з Лондона. Я зрозуміла, що моїй дитині такий батько не потрібен”, – розповіла Ольга.

Зараз телеведуча спілкується з Нілом, який став батьком її старшої дочки Злати, а також з його першою дружиною. Дочка їздить до батька в Лондон, а його діти від першого шлюбу приїжджають до Києва.

Джерело.

Related Post

facebook