fbpx
Шоу-бізнес
Телеведучий Дмитро Комаров розповів про свою першу дівчину

Телеведучий розповів, що ідея створити проект “Світ навиворіт” у нього народилася під час подорожі по Таїланду.

Автор і ведучий екстремального тревел-шоу “Світ навиворіт” Дмитро Комаров поділився маловідомими подробицями свого життя.

Телеведучий зізнався, що вперше почав зустрічатися з дівчиною в 12 років: “Ми з цією дівчинкою проводили практично весь час разом. Вона була з паралельного класу. Я її зустрічав на автобусній зупинці вранці, ми разом їхали на уроки, доходили майже до школи і далі йшли окремо. Ми були з різних класів і ховалися від сторонніх поглядів. Після уроків ми чекали один одного і разом їхали до мене додому робити домашнє завдання. А ввечері я проводжав її на автобус. Це була та перша справжня любов”.

Також популярний телеведучий розповів, що ідея створити проект “Світ навиворіт” у нього народилася під час подорожі по Таїланду: “Одного разу на півночі Таїланду я перебирався через якийсь брід по пояс у багнюці. Я йшов, фотографував і думав, що здорово було б знімати все це на відео. Тому що словами і фотографіями не передати всі ці емоції. Тоді у мене з’явилася ідея створити програму про екстремальні подорожі”.

Читайте також: В КРЕМЕНЧУЦІ ВІД ПОБИТТЯ ВІТЧИМА ПОМЕР ХЛОПЧИК

Джерело.

Related Post