fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Суспільство
Тепер бали за ЗНО будуть множити на три коефіцієнта, – Гриневич

Цього року абітурієнти зіткнуться з черговими змінами. Тепер результати ЗНО будуть множитися на три коефіцієнта: регіональний, галузевий та сільський. Що це за нововведення пояснила міністр освіти у науки України Лілія Гриневич.

Що зміниться

– У цьому році введено так звані регіональний, галузевий та сільський коефіцієнти. Це означає, що конкурсний бал буде множитися на певне число. За допомогою цього ми хочемо збалансувати кількість вступників по всіх регіонах України, – розповіла Лілія Гриневич.

Які коефіцієнти будуть

-Не може бути такого, що все роблять лише в один Київ. Одним із стимулів вибору інших міст буде регіональний коефіцієнт. Якщо діти вступають до Києва, то їх коефіцієнт 1. Якщо в Дніпро, Львів, Одесу, Харків – 1,1, якщо в Донецьку чи Луганську область, переміщені ВНЗ, то їх коефіцієнт 1,3. З усіх інших регіонах – 1,2.

Галузевий коефіцієнт має орієнтованість на спеціальності природничо-технічні. Ми хочемо підтримати тих абітурієнтів, які обирають ці складні спеціальності.

І є сільські коефіцієнти – для дітей, які навчаються в селах. Їх конкурсний бал буде множитися 1,2. Цих абітурієнтів треба підтримувати, тому що вони дуже часто не мають доступу до якісної освіти, – розповіла Лілія Гриневич.

Читайте також: ПІСЛЯ ВЖИВАННЯ АНТИДЕПРЕСАНТА У ДІВЧИНИ ОБЛІЗЛА ШКІРА З ОБЛИЧЧЯ

Нагадаємо, що в цьому році абітурієнти можуть реєструвати свої електронні кабінети вже з 29 червня. Це робиться для того, щоб реєстрація не збіглася з подачею документів, щоб не зависали сервери.

Джерело.

Related Post