fbpx
Breaking News
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
рецепти
Тепер, коли я навчилася готувати такий смачний хліб в мультиварці, моя сім’я називає мене справжньою чарівницею. Cпрoбуйте i ви!

Тепер, коли я навчилася готувати такий смачний хліб в мультиварці, моя сім’я називає мене справжньою чарівницею. Cпрoбуйте i ви! За матеріалами

Серед усіх спогадів родом з дитинства один із самих-самих яскравих – як бабуся пече хліб в старій печі. Вона завжди замішувала багато тіста, щоб хліба вистачило на всю родину, тому бувало, що вона проводила за цим заняттям практично весь день.

Ясна річ, що старі печі – не сучасні електричні: температуру не вибереш і таймер не виставиш. Іноді скоринка з одного боку підгорає, бабуся засмучувалася, але продовжувала випікати. А як інакше?

Чесно кажучи, я спеціально просила когось із старших відрізати мені, ще маленькою, саме ту частину, яка підрум’янилася досить сильно: по-перше, мені хотілося, щоб бабуся менше засмучувалася і бачила, що мені і так смачно, а по-друге, це дійсно було смачно, і я просто не розуміла, чому таку скоринку вважають невдалою.

Зараз хліб не печуть так, як раніше. Але всьому свій час. Хліб з мультиварки теж може бути дуже смачним, якщо ви знаєте, як його пекти.

Інгредієнти

Молоко 500 мл

Пшеничне борошно 800 г

Дріжджі 1 ст. л.

Сіль 1 ч. л.

Цукор 1 ст. л.

Соняшникова олія 2 ст. л.

Читайте також:Я СAМА ЗДИВУВAЛАСЯ, КOЛИ В МЕНЕ НА СНІДАНОК ВИЙШЛИ ЦІ НЕЙМОВІРНО СМАЧНІ І КРАСИВІ НА ВИГЛЯД ОЛАДКИ. ТEПЕР ГOТУЮ ЛИШЕ ЗA ЦИМ РEЦЕПТОМ!

Як приготувати хліб в мультиварці

Розведіть сухі дріжджі в теплому молоці. Якщо молока немає, можна замінити його водою. Як тільки вони розчиняться, додайте в ємність сіль, а також цукор. Після цього долийте рослинне масло.

Досипляючи борошно маленькими порціями, почніть замішувати тісто. Якщо у вас вийшло добре замішане тісто, до рук і поверхні воно липнути не буде. Обов’язково накрийте ємність з тістом рушником. Надішліть його в тепле місце приблизно на 40 хвилин.

Як правило, цього часу достатньо, щоб тісто підійшло. Через зазначений час, вимісити тісто ще раз. Вийміть чашу і змастіть її маслом. Тісто покладіть на дно. Закрийте мультиварку кришкою. Буквально на 10 хвилин увімкніть Архів «Підігрів». Потім вимкніть. Залиште так ще на 40 хвилин. Протягом цього часу можна періодично включати функцію «Підігрів» на пару хвилин. Так тісто підніметься.

Увімкніть режим «Випічка». Випікайте хліб протягом 90 хвилин. Через зазначений час оберніть чашу рушником. Просто переверніть її. Напівготовий хліб опустіть в чашу рум’яною стороною догори. Увімкніть той же режим «Випічка» і випікайте хліб з цього боку протягом 30 хвилин. Вийміть хліб з мультиварки через зазначений час.

Залиште його остигати. Не стану стверджувати, що смак і запах хліба такий же, як з печі, тому що це не так. Якщо ви пробували такий же, як і я, то різницю відчуєте відразу. Але це не робить його гірше.

І запам’ятайте: якщо у вас вдома є мультиварка, то зовсім не обов’язково купувати хлібопічку.

Поділіться цим рецептом з друзям, щоб і вони пекли смачний домашній хліб в мультиварці.

Related Post