fbpx
Breaking News
Прoстий спoсіб змусити цибулину не пoдрaзнювaти ваші очі. Господиньки, я проекспериментувала, він рeальнo прaцює!
Вичитала на одному із сайтів цiкaвий рецепт салату. Пригoтувала! Зі стoлу вiн зник в oдну мить! Смaкoта неймoвірна!
Лідія не хотіла доглядати чоловіка, який потрапив в aварiю. Вона більше не отримувала дорогих подарунків, до яких так звикла, і через деякий час покинула його. І лuше чеpез рік, чоловік дізнaвся, як її пoкарaла дoля
Наші бабусі регулярно використовували для волосся цей природній інгредієнт і мали ох які коси! Звичайно, і екологія, і харчування наше, і вода зараз не ті, тим паче допомога волоссю за бабусиними рецептами точно буде корисною. Отже, беремо в аптеці кору дуба…
Зaвдяки цьoму копiйчаному засoбу мої кімнатні рослини не тiльки зaхищені від хвoроб і шкiдників, а й почали квітнути та мають неймовірний запах. Cпрoбуйте! Ви будeте врaжені рeзультaтом!
Світ
Теракт у Єрусалимі: невідомий на вантажівці протаранив пішоходів, є загиблі

В одному з популярних туристичних місць Єрусалима – набережній з видом на оточене стіною Старе місто, стався теракт. Невідомий протаранив пішоходів вантажівкою.

Як повідомляє Reuters з посиланням на місцеві джерела, поранення отримали щонайменше 15 осіб, з них двоє – у критичному стані.

Ряд ЗМІ повідомляє про трьох чи чотирьох загиблих в наслідок наїзду, а тіла були порозкидані по цілій вулиці.

За даними Associated Press, жертвами теракту стали ізраїльські військові, які саме виходили з автобусу. Водій вантажівки прискорився перед зіткненням.

Водій вантажівки був застрелений.

Місцева поліція кваліфікувала цю подію як теракт.

Читайте також: ІННА ЦИМБАЛЮК ПОКАЗАЛА КРИХІТКУ-ДОНЬКУ

Джерело.

Related Post