fbpx
Breaking News
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Закохані не стали відкладати весілля в довгий ящик, майже відразу ж і розписалися. Раділа дуже Галина Андріївна цій обставині. Та недовго… Хвoрий повернувся з армії Антон. Відразу ніби й не звернули увагу на його сухий кaшель, пройде, оргaнізм молодий. Але одного разу звичайна заcтуда обернулася для цієї сім’ї бiдою
На столі був розкритий конверт, поруч склянка, якою явно користувалися. В ту секунду я зрозуміла, що результати плачевні і мій чоловік, напевно, вже у друзів, заливає своє гoре. Але він увійшов в квартиру майже відразу, після нас з величезним букетом квітів
Поки ще мандаринки в тренді – готуємо дуже смачний і корисний чізкейк на всю родину! Десерт виходить, як у ресторані,і зникає під час чаювання в мить!
Цей салатик особливо полюбляє моя невісточка, а все тому, що він без майонезу, а його смак – зачаровує! Спробуйте і ви, щось нове та неймовірно корисне!
Суспільство
Термін придатності побутових речей, про який ви не знали

Ми завжди ретельно стежимо за терміном придатності продуктів харчування, косметики тощо. Однак, продуктів, які мають обмежений термін придатності навколо нас значно більше.

Видання adme.ru підготувало перелік побутових речей, про обмежений термін придатності яких ми навіть не здогадуємось.

Спальня

Мало хто знає, що термін придатності звичайної подушки дуже короткий. Її не можна використовувати довше ніж 2-3 роки. Справа в тому, що який би наповнювач не був у подушці, з часом у ньому поселяться пилові кліщі. Крім того, з часом вона втратить форму, тож стане незручною для сну.

Домашні тапочки з часом стають ідеальним середовищем для грибків. Тож не варто користуватись ними довше ніж 6 місяців.

Ванна

На губках для душу може утворюватись грибок і пліснява. Тож через 6 місяців цей засіб гігієни бажано змінити.

Рушниками не варто користуватись довше ніж 3 роки. Адже вологі рушники – придатне середовище для розвитку бактерій. У цьому випадку не допоможе навіть прання.

Зубну щітку треба змінювати кожних 3 місяці. Цей предмет збирає бактерії та небезпечні мікроби.

Термін придатності звичайного гребінця – не довше 1 року. До речі, кожного тижня його бажано мити.

Користуючись засобами дезінфекції ми звертаємо увагу на термін придатності, вказаний на упаковці. Однак, мало хто знає, що відразу після відкриття, їхні дезінфікуючі властивості знижуються. Тож через 3 місяці ці засоби варто змінювати.

Одяг

Вже через 1-2 роки бюстгальтер втрачає свою еластичність і форму, він навіть може створювати дискомфорт для власниці, тож через 2 роки його варто змінити.

Кросівки для бігу треба змінювати кожного року, адже тоді вони втрачають свої амортизаційні властивості і можуть призвести до травм.

Кухня

Спеції ми використовуємо доти, доки вони банально не закінчаться. Але вже через 1-3 роки вони втрачають смак та аромат, відтак бажаного ефекту ви не отримаєте.

З борошном та ж історія, що й зі спеціями, ми користуємось ним, поки упаковка не опустіє. Однак насправді термін придатності борошна вищого сорту – 12 місяців, а першого – лише півроку.

Читайте також: ПОЧАВСЯ СУД НАД ПОЛЯКАМИ, ЯКІ ЗНУЩАЛИСЯ НАД УКРАЇНСЬКИМ ПІДПРИЄМЦЕМ

Джерело.

Related Post