fbpx
Україна
Прогноз погоди на тиждень: синоптики попередили про спеку до +38°C

За прогнозами синоптиків, в найближчі кілька днів дощова і сира погода ще збережеться над більшою частиною України, але вже з початком нового тижня літню спеку увірветься на територію країни з південного сходу і практично щодня температура повітря буде підвищуватися.

Місцями стовпчики термометрів покажуть +38 градусів. Про це в коментарі сайту “Сегодня” розповів директор українського Гідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, циклон, який зараз над Україною, зовсім не виражений на землі, а знаходиться верхніх шарах атмосфери.

“Циклон зараз десь над Чорним морем стоїть. Таким чином на його периферії всі ці хмари переходять з одного регіону в інший. Більше дощів чекаємо в західних областях, особливо на Прикарпатті.

Там кожен день дощ, дощ, дощ, і поки їм кінця краю не видно. Але з початку серпня ці дощі потихеньку відтіснили на територію Польщі, Румунії.

На півдні, сході та в центрі України, починаючи з наступного тижня температура повітря підніметься до + 35-38 градусів і така спека там буде практично кожен день”, – зазначив Микола Кульбіда.

Читайте також: НАЦСЛУЖБИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ЗНОВУ ПРОСИТЬ ПІДПИСАТИ ДОГОВОРИ З КЛІНІКАМИ

За його словами, у четвер, 26 липня ще дощі будуть, короткочасні, з грозами. Але серйозних явищ не очікується.

У суботу, неділю і весь наступний тиждень, якщо окремі невеликі дощі будуть, то вони будуть зовсім невеликі. А температура підвищується вже починаючи з 27 липня до + 28-30 градусів.

У п’ятницю, 27 липня, від південного сходу через центральні і до північних областях України стане ще тепліше. І хоча короткочасні грози все ще прогнозують, теплий фронт невблаганно продавлюється на всю Україну.

На сході і в центральних регіонах очікується + 30-31, на півночі +29, на заході до + 27-28. На Донбасі, в Харківській і Сумській областях прогнозують вже сонячну погоду.

У суботу, 28 липня, на всю територію України прийде відчутне потепління. Там, де ще в п’ятницю було + 26-27, вже в суботу прогнозують до +30.

У центрі і навіть на півночі країни до + 30-32, на південному сході України до +33. Суха і сонячна погода зі сходу країни буде просуватися до центру.

У неділю, 29 липня, спекотний фронт витіснить хмари з половини територій країни. На лівобережній частині країни, на півдні і в центрі прогнозують спеку сонячний з температурою до +35 градусів, на правобережній частині країни і на півночі – спеку з тимчасовими грозовими дощами і температурою до + 30-33 градусів.

У понеділок, 30 липня, погода буде схожа з попереднім днем. З південного сходу через центр і до північних областях України буде “висихати”, повернеться спекотна і сонячна погода.

А ось західним регіонам доведеться ще трохи помокнути. Але, як вже говорилося вище, не довго.

Джерело.

Related Post

facebook