fbpx
Суспільство
«Ти що, так нічого і не зрозуміла? У мене інша жінка!» – але ж колись їм всі заздрили

Познайомилися під час походу по Кримських горах. В той день Женька – молодий підприємець, подарував Тамарі галявину диких орхідей.

Вона здивувала його знаннями про «горе-наметі». Незабаром пара відгуляла весілля, вибудувала спільний бізнес, будинок за містом, народила сина і стала жити як в казці.

Останнім часом Євген почав здавати. Приходив пізно, мляво колупав виделкою в салаті, розкладаючи рукколу справа, а перепелині яйця – зліва.

Втратив інтерес до всього і більше не запрошував подуріти в душі і не варив каву.

Не кликав, загорнувшись в білі товсті халати, на веранду, щоб помилуватися ранковими тюльпанами і небом. Перестав дарувати квитки на мюзикли і зірки. Замість цього до переможного валявся в ліжку, а потім на ходу заштовхували в себе кашу і тост.

Тамара запанікувала. Запропонувала обстеження у кращих фахівців, відпустку і консультацію психолога. Він подивився на неї, немов на психічно хвору:

-Ти що, так нічого і не зрозуміла? У мене інша жінка.

Вона відкрила вікно і викинула його чашку на клумбу. Втягнула живіт і відправилася на ранкову пробіжку. Серце тріпоче шматком закpивавленого м’яса.

Читайте також: В ЯКОМУ МІСЯЦІ РОКУ НЕ МОЖНА ВИХОДИТИ ЗАМІЖ: ПОГАНА ПРИКМЕТА

Біль виявилася такої сили, що захотілося лягти в кріокамеру і заморозитися на сто років. Зробити собі лоботомію. Випити ударну дозу снодійного.

Увечері заскочив Женін кращий друг Єгор. Він часто до них навідувався і іноді навіть залишався на ніч. Спав в кімнаті з дитиною, і вони до перших півнів билися у войнушки. За вечерею базікав, не без його участі.

Пояснював, що сталося кризою середнього віку і обіцяв повернення «блудного чоловіка». Тамара мовчала і бездумно солила скатертину. Їла ложками соус і намагалася зігнути серветку.

Перший час Єгор чесно їх мирив. Влаштовував несподівані зустрічі і напивався з Жекой до свинячого вереску, намагаючись того напоумити. Марно. Через деякий час з’явився з квітами і заплутався в словах. Говорив довго, плутано, як на духу.

Зізнавався, що любить, але смів втручатися в їхню сім’ю. Тільки тепер все, баста, і опустився на одне коліно.

Тамару кинуло в жар. Сонце сідало повільно, фарбуючи в багряний горизонт. Син викочував з гаража велосипеди і обурювався:

– «Єгор, ну скільки можна тебе чекати?»

Помічниця голосно дихала за дверима, схрестивши пальці. Липи шелестіло висушеними листям-коробками, і десь дзижчала сонна бджола.

Потім жінка невпевнено кивнула, розпустила волосся і завзято крикнула:

– «Синку, тягни  ще один велосипед».

Джерело.

Related Post

facebook