fbpx
Україна
Тимчук пояснив, чому охорона Вороненкова не змогла запобігти вбивству

Співробітники Головного управління розвідки Міноборони України не повинні були займатися охороною російського політика Дениса Вороненкова, оскільки це не входить до їхніх професійних функцій. Про це написав у Facebook народний депутат, координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

Він зазначив, що, незважаючи на прояв професіоналізму охоронцем Вороненкова, він представник військової розвідки навряд все ж не професійний охоронець. За його словами, до функцій ГУР не належать функції охорони.

“В цьому випадку військова розвідка, цілком очевидно, працювала з Вороненковим в РФ і забезпечила його виїзд до України. І її ж “призначили” забезпечувати охорону екс-депутата Держдуми РФ вже в нашій країні. Виникає невиразне сумнів, що військова розвідка за визначенням повинна займатися подібними функціями. Про що думали в тій же прокуратурі або суді, коли задовольнилися професійним розвідником в ролі охоронця, і не визначили інший, відповідніший для цієї мети орган – велике питання”, – написав Тимчук.

На його думку, через цей прорахунок і був убитий Вороненков.

Як розповідав російський опозиціонер Ілля Пономарьов, в Києві Вороненкову дали двох людей з військової розвідки як охорону.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПІДСКОЧИВ КУРС ЄВРО, ДОЛАР ТЕЖ ДОРОЖЧАЄ

Нагадаємо, в Києві в результаті стрілянини загинув колишній депутат російської Держдуми Денис Вороненков, який прийняв українське громадянство і дав свідчення проти біглого президента Віктора Януковича.

Джерело.

Related Post

facebook