fbpx
Шоу-бізнес
Тіна Кароль ще ближче: співачка відкрила відеоканал про закулісне життя

Популярна українська співачка Тіна Кароль, яка виступить на безкоштовному концерті 25 липня в ботсаду, стає все ближче до шанувальників.

Вона рідко публікує сімейні або особисті фото/відео, однак тепер співачка зважилася ділиться з фанами своєї закулісної життям.

Днями на YouTube-каналі Тіни вийшло перше відео, на якому можна побачити, як проходили гастролі співачки в Білорусі, як Тіну зустрічав її мінський фан-клуб, як команда Тіни Кароль проводить час вечорами.

Відзначимо, що шанувальники дуже зраділи такій новині.

Читайте також: ВІДШКОДУВАННЯ 500 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ: ПРИХОДЬКО СУДИТЬСЯ ЧЕРЕЗ РЕКЛАМУ ПОРОШЕНКО З ЇЇ УЧАСТЮ

“TinaKarolLIFE # 1. Тіна Кароль відкрила свій канал на Тб YouTube, на якому буде показана закулісне життя співачки! Подивившись нове відео, можна побачити: як проходили гастролі в Білорусі.

Як Тіну зустрічав її мінський фан-клуб, як команда Тіни Кароль проводить час вечорами, як відзначає свята, як співачка вболіває за своїх фаворитів на Чемпіонаті світу з футболу. Те, що не побачиш по телевізору! Тільки на Ютуб-каналі Тіни Кароль!” – йдеться в повідомлення на офіційній сторінці фан-клубу Тіни Кароль “Фантіно” в Instagram.

“Я плакала все відео. Це настільки по-справжньому і дуже цікаво, знімайте частіше таке, це супер супер супер”, “Прекрасне початок. Сподіваюся на продовження”, “О, нарешті влоги!”.

“Ви – джерело натхнення! Спасибі, що ви намагаєтеся бути ближче з нами і даруєте нам шанс, трохи більше підглядати за вашим життям, творчістю. Дякую за вашу увагу, що ділитеся з нами !! що любите!” – написали користувачі під відео.

Джерело.

Related Post

facebook