fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Тіна Кароль у компанії російських зірок – в співачки зробили заяву

Новоспечена народна артистка України Тіна Кароль відреагувала на інформацію про те, що вона вирушить в тур російського продюсера Віктора Дробиша.

Прес-служба співачки зробила заяву в коментарі виданню “Обозреватель”.

Зокрема, у Кароль наголосили, що співачка не братиме участі у творчому вечорі Віктора Дробиша у Німеччині.

Щоправда у прес-службі додали, що українська співачка справді виступить на німецькій сцені,але тільки зі своїми сольними концертами. Тур заплановано на травень 2017 року. Кароль виступить в Берліні, Франкфурті та Ферте.

Нагадаємо, на офіційному сайті організаторів ювілейного туру російського продюсера Віктора Дробиша з’явилась інформація, що Тіна Кароль також братиме участь у цьому турі та виступить на одній сцені з російськими зірками, серед яких Григорій Лепс, Ірина Аллегрова, Стас Михайлов, Крістіна Орбакайте, Валерія тощо.

Ця інформація викликала резонанс у соцмережах, адже 22 січня співачка отримала звання народної артистки України.

Читайте також: ЛОРАК ПОХИЗУВАЛАСЬ НОВИМИ ЗНІМКАМИ

Джерело.

Related Post