fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Тіна Кароль в латексних чоботях здивувала шоу-номером

Хореографом-постановником номера став Василь Козар, відомий по перемозі в шоу “Танцюють всі-4”: “Це історія однієї жінки, яка настільки багатогранна, що іноді може здатися, що у неї розмноження особистості!

Її другі Я також відчувають, сперечаються, допомагають їй! Це алегорична історія такої сильної жінки, як Тіна Кароль!”, – каже Козар.
Фішкою номера став стілець, на якому танцювала Кароль, і який спалахнув справжнім полум’ям вогню в фіналі пісні.

Зазначимо, прем’єра нової сольної програми Тіни Кароль, в яку увійшов показаний учора в прямому ефірі шоу-номер “Я не перестану”, відбудеться вже цієї осені в 35 містах України.

Читайте також: СБУ ПОТРОЛИЛА ЗАБОРОНЕНУ В УКРАЇНІ ЛОЛІТУ ЇЇ ВІДВЕРТИМ ФОТО

Джерело.

Related Post