fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
Тіна Кароль вразила і розчарувала глядачів останнім концертом

Днями відбувся грандіозний концерт Тіни Кароль у Кременчуці, Полтавська область.

Шанувальники з особливою трепетністю віднеслися до появи кумира в себе в місті. Підготовили їй теплий і душевний прийом. Також прихильники влаштували флешмоб на честь приїзду Тіни.

Перша частина виступу була присвячена різдвяним колядкам і щедрівкам, які шанувальники з натхненням підспівували зірці. Друга частина концерту складалася з популярних хітів співачки.

Кременчуцьких фанатів Кароль назвала своєю сім’єю і повідомила радісну звістку про те, що її брат одружується, тому сім’я стане ще більшою.

Шанувальники були в захваті від можливості споглядати свого кумира так близько. Однак, знайшлися і ті, хто був невдоволений концертом.

Невдоволення заключалось у тому, що охорона співачки не підпускала шанувальників з квітами до співачки. Це можливо було зробити у перериві між кожними трьома піснями. Тому до кінця концерту залишилося безліч людей з букетами. Також був хлопчина, який мав намір подарувати співачці ручної роботи дерев’яний портрет з її зображенням, однак так і не вспів цього зробити до закінчення виступу.

Читайте також: КАМЕНСЬКИХ ПЕРЕРВАЛА ВІДПУСТКУ ЗАРАДИ КОНЦЕРТУ В РОСІЇ

Джерело.

Related Post