fbpx
Шоу-бізнес
Тоня Матвенко і Арсен Мірзоян провели романтичні вихідні в Кракові

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко поєднали приємне з корисним. Так як у Арсена в Кракові був концерт з мюзиклом Notre Dame de Paris, він запросив з собою Тоню.

“Я скористалася можливістю приєднатися до туру, тому що дуже скучила за Арсеном, – ділиться Тоня. – Чудова компанія артистів, музикантів і навіть познайомилася особисто з праправнуком Миколи Лисенка. Шкода, що було мало часу на те, щоб подивитися визначні пам’ятки міста, але нічний Краків ще більше чарував”.

Арсен Мірзоян також поділився враження про подорож до Польщі. “Шикарний зал. Поляків треба було дивувати і ми це зробили, – розповідає Арсен. – Було бажання пограти з ними. Мене вони не знають, а тому і спостерігають, уважно порівнюючи з Гару.

Кілька разів мені вдалося навіть їх налякати. Пам’ятаю, як я впав на коліна з “ревом” і голосно видихнув крізь оскал. У цей момент мені на очі потрапив чоловік в центрі залу, він встав і голосно плескав. ICE Krakow Congress Centre аплодував стоячи, підспівуючи нам “Le temps des cathedrals” на біс” .

Читайте також: ШКІРЯНІ ШТАНИ І КАШКЕТ ЗА 3500 ГРИВЕНЬ: ТІНА КАРОЛЬ ЗДИВУВАЛА СМІЛИВИМ ОБРАЗОМ

Джерело.

Related Post