fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
ТОП-10 ідеальних професій для інтровертів

Постійно взаємодіяти з людьми подобається далеко не всім

Далеко не кожен любить активно комунікувати і проводити час в суспільстві інших людей. Business Insider склав список професій, які відмінно підійдуть людям, що уникають постійної присутності оточуючих. UBR відібрав спеціальності, які підходять під реалії ринку праці України.

Механік або фахівець з обслуговування техніки

Ці співробітники постійно взаємодіють з різними механізмами і машинами, проводячи їх діагностику, регулювання та ремонт.

Письменник, контент-менеджер

Фахівці якого профілю спеціалізуються на створенні оригінальних текстів, сценаріїв, статей тощо.

Соціолог

Як правило, соціологи вивчають людське суспільство і основи його функціонування. Крім того, в центрі їх уваги – різні соціальні, громадські, політичні та бізнес-організації.

 Біохімік і біофизик

Така спеціальність відмінно підійде людям, сфокусованим на науці, які прагнуть вивчати різні процеси і живих істот.

Web-адміністратор

Досить високооплачувана спеціальність в Україні, що має на увазі роботу з сучасними технологіями, контроль технічного обслуговування систем та якості додатків.
Економіст-еколог. Професіонали такого профілю проводять різні економічні аналізи і дослідження з точки зору охорони навколишнього середовища і природних ресурсів.

Політолог

Спеціалізується на вивченні політичних процесів, що відбуваються в країні і суспільстві.

Програміст або розробник “заліза”

Ще пара професій зі сфери IT, яка відрізняється непоганими заробітками. Пов’язана з розробкою програмного забезпечення і комп’ютерних компонентів в  різних сферах.

Астроном

Відмінна професія для любителів зоряного неба і всього незвіданого.

Математик

Перспективна галузь знань для вчених, що спеціалізуються на точних науках. Крім того, математика – гарне поле для відкриттів.

Читайте також: Жінка налагодила наркобізнес у школі

Джерело

Related Post