fbpx
Суспільство
ТОП-10 ідеальних професій для інтровертів

Постійно взаємодіяти з людьми подобається далеко не всім

Далеко не кожен любить активно комунікувати і проводити час в суспільстві інших людей. Business Insider склав список професій, які відмінно підійдуть людям, що уникають постійної присутності оточуючих. UBR відібрав спеціальності, які підходять під реалії ринку праці України.

Механік або фахівець з обслуговування техніки

Ці співробітники постійно взаємодіють з різними механізмами і машинами, проводячи їх діагностику, регулювання та ремонт.

Письменник, контент-менеджер

Фахівці якого профілю спеціалізуються на створенні оригінальних текстів, сценаріїв, статей тощо.

Соціолог

Як правило, соціологи вивчають людське суспільство і основи його функціонування. Крім того, в центрі їх уваги – різні соціальні, громадські, політичні та бізнес-організації.

 Біохімік і біофизик

Така спеціальність відмінно підійде людям, сфокусованим на науці, які прагнуть вивчати різні процеси і живих істот.

Web-адміністратор

Досить високооплачувана спеціальність в Україні, що має на увазі роботу з сучасними технологіями, контроль технічного обслуговування систем та якості додатків.
Економіст-еколог. Професіонали такого профілю проводять різні економічні аналізи і дослідження з точки зору охорони навколишнього середовища і природних ресурсів.

Політолог

Спеціалізується на вивченні політичних процесів, що відбуваються в країні і суспільстві.

Програміст або розробник “заліза”

Ще пара професій зі сфери IT, яка відрізняється непоганими заробітками. Пов’язана з розробкою програмного забезпечення і комп’ютерних компонентів в  різних сферах.

Астроном

Відмінна професія для любителів зоряного неба і всього незвіданого.

Математик

Перспективна галузь знань для вчених, що спеціалізуються на точних науках. Крім того, математика – гарне поле для відкриттів.

Читайте також: Жінка налагодила наркобізнес у школі

Джерело

Related Post