fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Авто
ТОП-10 найдешевших нових автомобілів в Україні

Експерти назвали найдоступніші для українців нові машини. Зараз в Україні можна купити авто на будь-який смак. При наявності грошей і бажання – навіть унікальну модель світового ринку.

Однак серед бюджетних машин вибір невеликий. В такому випадку, швидше за все, розглядатимуться марки країн пострадянського простору.

За підрахунками експертів Cardiagram, на сьогодні звання найдешевшого нового авто в Україні утримує Daewoo Matiz – 5 510 доларів.

Його випускають в Узбекистані на місцевому спільному підприємстві з американським концерном General Motors. Обсяг мотора Matiz – менше літра.

При цьому хетчбек досить ненажерливий для своїх розмірів – 5,5 л палива на 100 км. Потужність двигуна – 51 кінська сила, а обсяг багажника – 155 л.

ТОП-10 найдешевших автомобілів

1. Daewoo Matiz ($5 510);
2. ЗАЗ Сенс ($6 735);
3. Ravon R2 ($7 025);
4. ЗАЗ Forza ($8 545);
5. Ravon R4 ($8 955);
6. Daewoo Gentra ($9 610);
7. ЗАЗ Віда ($9 855);
8. Great Wall C30 ($9 940);
9. Renault Sandero ($11 030);
10. Renault Logan ($11 185).

Читайте також: ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ: ГОЛОВНІ НОВОВВЕДЕННЯ, НОВІ УМОВИ І РОЗМІРИ ВИПЛАТ

Джерело.

Related Post