fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
ТОП-10 найнебезпечніших країн у світі

Канадське агентство з туризму назвало 10 найнебезпечніших країн у світі. Про це повідомляє Gazeta.ua.

На 10 місце антирейтингу потрапив Ємен. Екперти не радять його відвідувати через постійні теракти і специфіку місцевого законодавства. На дев’ятому та восьмому місцях – Сирія і Афганістан, країни, які знаходяться в стані війни. Далі в рейтингу – Бурунді, Нігер і Південний Судан. На четвертому місці Сомалі.

На другий і третій сходинці – Малі та Чад. Поїздки туди рекомендують тільки миротворцям. Лідер антирейтингу – Центральноафриканська республіка. В агентстві відзначають, що шансів іноземцю повернутися звідти живим і неушкодженим немає.

Читайте також: ЧИ ВАРТО ВІДМОВЛЯТИСЯ ВІД ГАРЯЧОЇ ВОДИ І ПЕРЕХОДИТИ НА ДВОЗОННІ ЛІЧИЛЬНИКИ: ЯК І СКІЛЬКИ МОЖНА ЗАОЩАДИТИ

Джерело.

Related Post