fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Суспільство
ТОП-12 речей в будинку, від яких варто позбутися: корисні поради

Різні непотрібні, а інколи і небезпечні речі знайдуться вдома у кожного з нас

Навіть найменший сувенір у вашому домі може принести масу нещасть. Майте на увазі!

Старі зношені капці або інше старе взуття потрібно викидати, так як воно притягує до їх власника пристріти і наклепи.

Посуд зі сколками і тріщинами втрачає енергетичну цілісність. Їсти або пити з такого посуду – тільки шкодити собі.

Ножі, залишені на столі на ніч, акумулюють негативну енергію і притягують всяку нечисть, яка, отримуючи енергетичне підживлення від цього ножа, надовго залишається в будинку, порушуючи сон, спокій і затишок домочадців.

Живі рослини, стебла яких увивають стіни (крім винограду), мають властивість притягувати до господарів будинку різноманітні хвороби.

Квіти в будинку: з воску – до смерті родича; з тканини – до хвороби після незначних сварок; з пір’я (пухнасті) – до нещасного випадку; з пластмаси – до грошових збитків.

Комиші в будинку особливо небезпечні. Поки не ясно чому, але часто вони провіщають довгу серйозну хворобу зі смертельними наслідками. Раптово засохлі живі квіти – до розлуки з коханою людиною.

Подарунки, що не припали до душі, принесуть нещастя, якщо від них не позбутися.

Картини, естампи із зображенням чогось дискомфортного для погляду порушують душевний спокій, заважають духовному вдосконаленню, послаблюють пам’ять.

Скульптура собаки або лева, що сидять на задніх лапах і з відкритою пащею, притягує до себе нечисту силу, одночасно позбавляючи людину інтуїції.

Будь-яке зображення риб робить уразливими для наведення пристріту, а також притягує до дому злодіїв.

Читайте також: ТИПОВІ ЗВИЧКИ, ЯКІ ПЕРЕДЧАСНО СТАРЯТЬ OРГAНIЗМ

Морські мушлі, які багато хто любить привозити в якості сувенірів з півдня, на жаль, теж приносять нещастя, так як призводять до погіршення роботи судин і серця.

Роги тварин провокують хвороби і душевні травми.

Віник в будинку завжди символізує гроші, але тут є свої нюанси. Користуватися старим, стертим віником – значить накликати розорення або довге безгрошів’я; новим і добре зробленим – значить охороняти власне грошове благополуччя, збільшити шанси примножити свої статки.

Тримати старий віник в будинку – значить накликати на себе збитки через хворобу. Підмітати підлогу ввечері за прикметою означає вимітати гроші з дому – достатку не буде. Тому споконвіку підлоги підмітали в першій половині дня.

Джерело.

Related Post