fbpx
Суспільство
Топ-5 помилок: чоловік ніколи не зaxoчe таку жінку
  • Роль другої матері

У відносинах ви встигаєте робити все: готувати його улюблені страви, переживати про його самопочуття, контролювати чистоту його одягу і працювати в спальні задля його задоволення.

Загалом, дорікнути вас абсолютно нема в чому, адже весь свій час ви витрачаєте на поліпшення життєвих умов своєї другої половини. І чому така старанна розумниця перестає бути предметом його пристрасті?

Часті спроби опікати свого чоловіка створять враження, що він досі живе зі своєю мамою.

  • Сірий кардинал

Є такі жінки, які не бачать, що в своєму житті їм треба все тримати під контролем. Починаючи від того, в якому порядку розставлений посуд на кухонній полиці і закінчуючи тим, які запонки сьогодні почепив її чоловік.

Все має бути виключно так, як вирішила вона, інакше чекай емоційної бурі і цунамі з претензій. Поруч з нею партнер стає типовим підкаблучником чи зухвалим революціонером, який все одно в підсумку піде, не витримавши.

Тепер-то він може складати свої штани де йому заманеться, не здригатися від думки, що він полінувався вимити чашку, і просто відчувати себе повноцінним чоловіком і вільною людиною.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 9 ВЕРЕСНЯ: ХТО ОПИНИТЬСЯ ПЕРЕД НЕПРОСТИМ ВИБОРОМ, А КОГОСЬ ЧЕКАЄ ЦІКАВЕ ЗНАЙОМСТВО З ПРИЄМНИМИ НАСЛІДКАМИ

  • Нудний iнтuм

Перший час все було відмінно – партнери притиралися один до одного в iнтuмнoму плані, йшли на поступки і дізнавалися переваги один одного.

Але з часом він став помічати, що жінка абсолютно пасивна, виходить, що вся робота на ньому. Iнтuмнux нововведень в інтимному житті теж не передбачається, все йде по колу: ті ж пoзu і ті ж зiтxaння.

Потім йому стає просто не цікаво, а бажання слідувати своїм інстинктам бере верх, адже десь є левиця, як він вважає, здатна в ліжку на більше.

  • Любов до колишнього хлопця

У всіх минулого є досвід болючих відносин, які було важко відпустити і, само собою, неможливо забути.

Але в якийсь момент набридає терпіти і спостерігати, як жінка постійно згадує свого екс-хлопця, у відкрито цікавиться його життям, не тільки підтримує з ним дружнє спілкування, але і показує очевидну одержимість колишнім партнером.

Чоловік ляскає дверима зі словами «от і зустрічайся зі своїм колишнім», а відповісти-то й нема чого, адже вона саме в цей момент зайшла в його профіль в Інстаграмі.

Джерело.

Related Post

facebook