fbpx
Суспільство
Топ- 8 продуктів, які здатні зіпсувати настрій

Деякі продукти викликають пригнічений стан. Їжа є основною частиною нашого життя, але сучасні люди часто споживають багато непотрібних страв.

Повсякденні продукти, які позбавлені важливих поживних речовин, мінералів і здорових жирів, а також насичені високим рівнем цукру, пов’язані з депресією.

  • Шинка

Нерідко м’ясо для ковбас і шинок нашпиговано антибіотиками. Крім того, туди вводять цукор, сіль, наповнювачі і нітратні консерванти, які можуть викликати поганий настрій і мігрені.

Експерти радять перейти на рибу, зокрема, лосось. Дослідження в 2008 році показало, що риб’ячий жир, що міститься в лососі, ефективний при лікуванні депресії

  • Газована вода

Ці напої перетворюються в жир всередині нашого тіла. Замість солодкої води візьміть мінеральну воду і додайте трохи свіжого соку.

Читайте також: ЯК СХУДНУТИ ВОСЕНИ: ТРИ ПРОСТІ СПОСОБИ

  • Маргарин

Протягом десятиліть вчені обговорювали, чи корисні для людини маргарин і масло. Сучасні дослідження показують, що маргарин містить промислові жири, які можуть вплинути на настрій і рівень інсуліну.

Зате фермерське масло володіє протизапальними властивостями, покращує роботу серця, знижує ризик інфаркту.

  • Перероблені гарбузове насіння

Насіння гарбуза є абсолютно здоровим продуктом. Але оброблене насіння в пластиковій упаковці? Харчова промисловість нерідко покриває насіння консервантом, який називається бромистий калій і блокує йод.

Без належного рівня йоду щитовидна залоза, яка є життєво важливою для підтримки гарного настрою, не може нормально функціонувати.

Самостійно готуйте гарбузове насіння, щоб вони були максимально корисними.

  • Картопляні чіпси

Під час смаження чіпсів проводиться акриламід — токсична канцерогенна сполука.
бублики

Бублики і багелі на сніданок не наситять вас як слід і до обіду ви отримаєте перепади настрою.

  • Солоний арахіс

Упакований, підсолений арахіс, який часто подається на вечірках, має високий вміст натрію і сумнівних харчових добавок, включаючи глютамат натрію, штучний ароматизатор, пов’язаний з мігренню, слабкістю, палінням.

Їжте арахіс без солі в поєднанні з волоськими горіхами.

  • Кондитерський жир (шортенінг)

Якщо ви вирішили щось спекти на свято, ви повинні уникати кондитерського жиру з тієї ж причини, що і маргарин.

Джерело.

Related Post

facebook