fbpx
Breaking News
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Суспільство
Топ-9 порад для тих, хто втратив впевненість у собі

Відновити втрачену позитивну самооцінку непросто, але можливо.

Forbes переконує, що відновити віру у себе можна дослухавшись до простих порад.

Полюбіть природу

Прогулянки на природі чудово впливають на наше самопочуття. До слова, ви можете обрати той вид активностей на свіжому повітрі, який вам найбільше до вподоби – це і їзда на велосипеді, і пробіжки, і невеликий пікнік чи повернення з роботи пішки.

Знайдіть групу підтримки

Згадайте про близьких людей, які здатні вас підтримати і вірять у ваші сили. Їхня компанія додасть вам впевненості у ваших силах та наповнить відчуттям щастя.

Очистіть простір

Викиньте увесь мотлох! Переберіть свої речі – залиште тільки те, що приносить вам задоволення. Віддай на благочинність одяг, який ви не любите, книжки, які ви не читатимете і так далі.

Наводячи лад у домі і викидаючи все, що не любите, ви зрозумієте, що вам потрібно і чим ви хочете займатися далі.

Вийдіть з дому

Коли у вас на душі все погано не закривайтеся вдома – вийдіть на каву, зустріньтеся з друзями чи людьми зі спільними інтересами. Вам потрібні свіжі ідеї! Не сидіть увесь день у моніторі переглядаючи сотні вакансій. Робіть це вміру.

Творіть

Малюйте, навіть якщо ви не природжений митець, танцюйте, співайте, грайте, ліпіть – займіться будь-якою творчістю. Згадайте, що ви живете!

Поговоріть з собою

У подавленому стані погані думки просто таки не дають нам спокою – вони твердять, що ми гірші, безкорисні. Дайте їм бій! Поговоріть з собою, наведіть аргументи і поставте цілі. Наприклад, якщо вас звільнили, то заплануйте знайти кращу роботу аніж стара, адже у вас тепер вища планка.

Візуалізуйте ваші бажання

Знайдіть місце, де вас ніхто не тривожитиме, і спробуйте намалювати бажання, яке ви прагнете реалізувати наступним.

Читайте також: КРИВАВА ДРАМА У КИЄВІ. ЖІНКА ЗАРІЗАЛА ЧОЛОВІКА НА ОЧАХ У ДІТЕЙ

Джерело.

Related Post