fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Топ-пропагандист Путіна повернувся з Криму з розбитим обличчям

Головний пропагандист російського президента Дмитро Кисельов повернувся з окупованого Криму зі шрамами і розбитим обличчям.

Про це повідомляє “Федеральне агентство новин”.

За словами самого Кисельова, він пошкодив обличчя під час відпочинку на дачній ділянці у Коктебелі.

“Я садив у Коктебелі маслини, ми так про них дбали, що розтягнули стовбур мотузочками. Я спіткнувся і розтягнувся, особою проїхався по гравію, бачите, сліди від камінчиків”, – заявив він.

За словами Кисельова, подібна “зміна іміджу” відображає його позицію.

“Як відомо, жінки бачать у чоловікові зі шрамами переможця в сутичці”, – резюмував головний кремлівський пропагандист.

Читайте також: Скільки жителів Криму вирішили виробити українські закордоні паспорти: неочікувані дані

Джерело

Related Post