fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Трагедія на залізниці в Камеруні – понад 70 людей загинули

В Камеруні пасажирський потяг зійшов з рейок. Понад 70 осіб загинуло, поранених – більше 600.

Президент Камеруну Поль Бійя оголосив у понеділок, 24 жовтня, національний день жалоби у зв’язку з трагедією.

Зазначається, що до поїзда були прикріплені додаткові вагони, проте невідомо чи це могло спричинити аварію.

Ведуться технічні дослідження для визначення причин аварії.

Читайте також: СПОКУСЛИВА АННА СЄДОКОВА ВРАЗИЛА ФАНАТІВ

605730_20161023154144

Джерело.

Related Post