fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Події
Трагедія в Києві: двоє людей викинулися з вікон

У Києві в суботу, 8 квітня, двоє людей викинулися з вікон багатоповерхових будинків.

Перший випадок стався в Дніпровському районі на вулиці Мініна, 9. З вікна 15 поверху викинулася 35-річна жінка, яка від отриманих травм померла на місці.

Інший випадок стався на вулиці Ревуцького, 44 в Дарницькому районі. Там з 8 поверху викинувся 22-річний хлопець. На момент прибуття медиків хлопець був живий, його доставили в реанімацію однієї зі столичних лікарень.

За попередньою версією причина подій – суїцид.

Читайте також: ПОБИТТЯ ПІДЛІТКІВ У ЧЕРНІГОВІ: ЯКОЮ БУДЕ ПОДАЛЬША ДОЛЯ НАЙСТАРШОЇ НАПАДНИЦІ

Джерело.

Related Post