fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Події
Трагедія в Сумах: студентка вистрибнула з вікна через “зайву вагу”

У Сумах студентка другого курсу юридичного факультету випала з 9 поверху.

Дівчина загинула ще до приїзду “швидкої”.

Зазначається, що вона мешкала разом із батьками та, за словами сусідів, була “тихою, милою та дуже тендітною”.

Крім того, її родина була благополучною та також студентка мала хороші оцінки.

Щоправда, викладачі кажуть, майже рік дівчина чимось хворіла.

“Були певні проблеми зі здоров’ям, вона повинна була зараз навчатися на третьому курсі, але у 2014-2015 роках перебувала в академвідпустці, в серпні поновилася. Зараз проблеми жодні не виникали”, – розповів заступник директора Інституту права СумДУ Володимир Семенов.

Правоохоронці своєю чергою стверджують, що на вчинення самогубства дівчина пішла свідомо, оскільки на кухні, звідки вона вистрибнула, було знайдено передсмертну записку, в якій вона просила вибачення у своїх батьків.

“За життя дівчина хворіла, у неї була анорексія – її вага складала 37 кілограм”, – зауважила інспектор сектору комунікації ГУ НП в Сумській області Марина Саббатовська.

Додамо, що у кімнаті дівчини поліція знайшла порожні упаковки з-під пігулок, які вона, ймовірно, приймала для схуднення.

Сусіди ж зазначають, що упродовж останнього року вона стала стрімко втрачати вагу.

Читайте також: ТАК РОБИТИ НЕ ВАРТО: 7 ПОМИЛОК ПІСЛЯ ПРОБУДЖЕННЯ

Джерело.

Related Post