fbpx
поради
Тренд цього літа: 10 варіантів стильних стрижок, які будуть сяяти в цьому сезоні. З такими зачісками ви не залишитеся без уваги і будете завжди на висоті

Недбалість і екстремальна природність – тренд цього літа.

Мода не стоїть на місці і з приходом нового сезону стилісти пропонують нові тренди не тільки в одязі, але і в зачісках. Красива стрижка – запорука впевненості в собі кожної дівчини, а також спосіб привернути увагу оточуючих, пише Лайм

Читайте також:ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ПІДКОРИЛА МЕРЕЖУ НЕЙМОВІРНО СТИЛЬНИМ ОБРАЗОМ НА ЗУСТРІЧІ З БРІДЖИТ МАКРОН(ФОТО)

Влітку завжди хочеться чогось легкого і грайлuвого, тому в голову майстрів-перукарів приходять найоригінальніші рішення. Справжнім хітом цього літа стала недбалість та екстремальна природність.

Ми зібрали для вас 10 варіантів стильних стрижок, які будуть сяяти в цьому сезоні. З такими зачісками ви не залишитеся без уваги і будете завжди на висоті.

Стрижки на довге волосся

Стрижки на середнє волосся

Стрижка на середнє волосся – золота середина в перевазі і створенні зачісок. Коротка стрижка йде далеко не всім, а довгі вимагають максимального і постійного догляду. Ультрамодним в цьому сезоні залишається подовжене каре.

Короткі зачіски

У цьому сезоні актуальна асиметрія. Така стрижка зробить образ яскравим, стильним і незабутнім, до того ж зробить вас молодше, скинувши пару років. Однак розглядаючи такий вид стрижки, ви повинні враховувати форму свого обличчя і фігури.

Related Post