fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
Три ефективних правила для продуктивного дня

Продуктивність роботи визначається не тільки тим, скільки всього ви встигаєте, але і умінням управляти своїм часом.

Портал Lifehacker зібрав три простих правила, при дотриманні яких ви проведете свій день максимально продуктивно.

Спіть вдень

Через ранні підйоми або затримання на роботі до ночі часто призводять до депривації сну (нестача або цілковита відсутність задоволення потреби у сні).

Дослідження NASA про вплив денного сну на роботу пілотів показали, що 26 хвилин дрімоти підвищують працездатність на 34%.

Дрімайте вдень 15-20 хвилин, після того, щоб пробудитися, дозвольте собі випити кави.

Менше соцмереж та новин

Навіщо тонути в потоках неякісного контенту, витрачати час на його фільтрацію, якщо є фундаментальні книги, автори, преса і концепції?

Увага – безцінний, але обмежений ресурс. Витрачайте його на генерування знань (написання статті, читання підручника, відвідування тренінгу) або емоцій (хороші фільми, спілкування з друзями).

Читайте також: БЕЗВІЗ З ЄС: ДЕ І ЗА СКІЛЬКИ ДЕШЕВО ВІДПОЧИТИ В ЄВРОПІ

Робіть перерви

Це корисно для здоров’я, а ще перерви обов’язково потрібні для поповнення когнітивного ресурсу і відновлення концентрації.

Вийдіть на прогулянку в парк або раз в півгодини хоча б просто прогулюйтеся до кулера з водою. Відірвіться від монітора і клавіатури і помалюйте що-небудь на папері.

Якщо ви фрілансер, вбудовуйте в робочі тайм-аути домашні клопоти (помийте посуд, винесіть сміття, пограйтесь з котом).

Related Post