fbpx
Breaking News
Яка ікона є вашим оберегом за датою народження. У кожного християнина вдома є хоча б одна ікона, до якої він молиться та вірить у захист від темних сил.Це цікаво знати!
Завжди мріяла навчитись готувати кексики з рідкою начинкою, як у найкращих кондитерських нашого міста. І з цим чудо-рецептом мені цe вдалося! Oх, цей кавовий аромат звoдить з рoзуму. Рeкoмендую!
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
гороскоп
Три найегоїстичніші знаки Зодіаку: Ці люди думають тільки про себе і не варто тішити себе ілюзіями і вважати, що їх можливо перевиховати

Є люди які думають тільки про себе і не варто тішити себе ілюзіями і вважати, що їх можливо перевиховати.

Ми склали список найбільш егоїстичних знаків Зодіаку, пише “Обозреватель”

Овен

Овнів цікавить все, що може принести їм вигоду. Навіть любовні або дружні стосунки часто будуються на міцному фундаменті егоїзму. Ну, вони так вважають. Якщо ви сумніваєтеся в цьому, спробуйте розповісти Овну про свої проблеми. Співрозмовник почне вам розповідати про свої справи і переведе розмову на себе-коханого (кохану).

Звичайно, вони можуть бути веселими супутниками, але у всього своя ціна. Варто задуматися, чи не виявиться колись, що їх власні інтереси, важливіше загальних?

Рaк

Низький рівень емпатії і нездатність вловити настрій іншого – не просто маленька неприємність в характері Рaків. Вони не звикли, що є хтось важливіший їх самих. Себе вони завжди втішать і пожають.

Читайте також: ПОВІРТЕ, СМAЧНІШОГО РЕЦЕПТУ КВАШЕНОЇ КАПУСТИ – НEМАЄ. ЗАПИСУЙТЕ! ГОТУЙТЕ! ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

До того ж, Рaк може заразити вас своєю байдужістю, тому що легко вганяє людей в свою апатію до навколишнього світу. Не піддавайтеся, якщо не хочете уславитися егоїстами.

Скорпіон

Скорпіони люблять жалити самолюбство інших, але тільки спробуйте зачепити їх самих, як перетворитеся на ворога. Небезпека цього знака Зодіаку ще і в тому, що він не вміє виміряти свій рівень значимості. Їх самооцінка часто завищена, що створює проблеми і для них і для оточуючих.

Як би ви не хотіли допомогти Скорпіону відкрити очі, він не зможе повірити вам, поки сам не вирішить змінитися.

Related Post