fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Три причини їсти шоколад кожен день

Ті, хто регулярно їсть шоколад, можуть похвалитися молодшими клітинами, нижчою вагою, більшим співвідношенням об’єму талії до об’єму стегон і нижчим кров’яним тиском.

1. Шоколад запобігає діабету

Дослідники з Університету Південної Австралії та Університету штату Мен впевнені, що регулярне споживанняе шоколаду може допомогти запобігти виникненню цукрового діабету. Джорджина Крохтон, провідний експерт-дієтолог з Університету Південної Австралії, говорить, що споживання шоколаду, принаймні, раз на тиждень здатне знизити ризик цукрового діабету в довгостроковій перспективі.

Для того щоб вивчити кореляцію між кількістю шоколаду в раціоні і захворюванням на діабет, дослідники спостерігали за понад 900 недіабетиками і 45 діабетиками протягом тривалого часу. Результати показали, що люди, які їли шоколад рідше одного разу на тиждень, мали вдвічі більший ризик розвитку діабету порівняно з тими, хто їв шоколад раз на тиждень і більше. Втім, варто враховувати, що збільшення споживання шоколаду не привело до подальшого зниження ризику діабету.

2. Шоколад зменшує ризик хвороб серця

Дослідники з Університету Абердіна провели експеримент за участю людей середнього та похилого віку, і з’ясували, що ті, хто їв кілька шматочків шоколаду раз на день протягом певного часу, мали в результаті на 11% нижчий ризик розвитку серцево-судинних захворювань і на 23% нижчий ризик інсульту. При цьому не більше 100 грамів шоколаду на день, згідно з отриманими даними, можна пов’язувати зі зменшенням ризику інсульту і захворювань серця і судин на наступні 12 років.

3. Шоколад знижує рівень “поганого” холестерину

Вченим вдалося довести, що какао, що міститься в шоколаді, сприяє зниженню рівня “поганого” холестерину (LDL) в організмі, одночасно підвищуючи рівень “хорошого” холестерину. Потенційно це не тільки в рази знижує ризик порушень роботи серцево-судинної системи, але також благотворно впливає на організм в цілому. Так, в результаті досліджень з’ясувалося, що какао-порошок знижує кількість окислених LDL (“поганого” холестерину) і загального холестерину, а заодно бореться з вільними радикалами в організмі.

Таким чином, щоб шоколад виявився максимально корисним для здоров’я, вибирайте варіанти з вмістом какао не менше 70%, і з’їдайте кілька скибочок кожен день.

Читайте також: НА ДОНБАСІ БАТЬКИ ПОЗБУЛИСЯ СИНА ЧЕРЕЗ ВИЛИТУ ГОРІЛКУ

Джерело.

Related Post