fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Здоров'я
Це не я п’ю, це — ген…

Вчені з’ясували, чому одні люди байдужі до алкоголю, а інші не можуть зупинитися, доки не нап’ються вщент.

Дослідники з Лондонського Королівського коледжу (Великобританія) виявили особливий ген, який підштовхує людину до надмірного споживання алкоголю. Ген отримав кодування RASGRF-2.

Під час досліджень за участю майже 700 підлітків було виявлено, що у тих, у кого цей ген був активним, спостерігався підвищений вміст гормону дофаміну. А саме дофамін відповідає за нашу узалежненість від алкоголю, нікотину чи наркотиків.

Вчені встановили, що саме нововиявлений ген підвищує рівень дофаміну у мозку під час вживання алкоголю. Тобто, стане людина алкоголіком чи ні – залежить від генів?

Йдеться, скорше, про схильність до алкоголізму, – пояснює Юрій Пакін, доктор медичних наук, професор, керівник Центру терапії залежностей АТОС. Адже одні люди від природи є байдужими до алкоголю, інші п’ють час від часу для задоволення, і є категорія людей, які не уявляють життя без щоденного “вливання” у гучній компанії. До речі, генетичний чинник справді має значення у проблемі алкоголізму, адже часто ця схильність передається спадково.

Загалом, алкогольна, нікотинова чи наркотична залежність базується на впливі хімічних агентів на організм. Адже чому людина п’є або курить вона отримує від цього задоволення. Навіть незважаючи на те, що і алкоголь, і нікотин є чужерідними для організму речовинами. Проте вони викликають активне вироблення гормону дофаміну, який регулює відчуття задоволення. Але це пастка, оскільки з часом дофамінові рецептори вимагають щораз бiльших дози для отримання вiдчуття задоволення. Тому нині одним з перспективних методів лікування залежностей є вивчення впливу на дофамінові рецептори.

Власне, вчені виявили певний взіємозв’язок між рівнем дофаміну та певним геном, це може підказати шляхи для активації вироблення гормону іншим шляхом.

Тож, алкоголіків тепер лікуватимуть не наркологи, а генетики?

Наразі усі ці відкриття потребують дослідження, клінічних експериментів, випробувань. Проте не виключено, що у майбутньому проблема залежності від алкоголю, нікотину чи наркотиків вирішуватиметься за допомогою генної корекції.

Читайте також: Мешканка Хмельницької області народила в туалеті й залишила дочку вмирати на холоді

Джерело.

Related Post