fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
“Це сюрприз”: Україна здивувала нового посла ЄС

Євродипломат пробув в нашій країні півтора місяці.

Новий глава представництва ЄС в Україні Х’ю Мінгареллі вже 6 тижнів знаходиться в нашій країні, за час яких він встиг зустрітися з керівництвом України, громадськими організаціями, активістами та підприємцями. Про це він розповів на прес-конференції в понеділок.

“Моє загальне враження дуже позитивне. У мене є враження, що я перебуваю в країні, яка рухається – і яка рухається до відкритої і демократичної форми суспільства. Для мене це сюрприз”, – сказав він.

У той же час євродипломат зазначив, що вперше в Україні побував через кілька тижнів після того, як було оголошено її незалежність. За його словами, з того часу він постійно відвідував Україну, тому що був задіяний в переговорах щодо Угоди про партнерство та співробітництво в 90-х роках, був головним переговірником щодо Угоди про асоціацію між 1997-му і 2010-м роками, допомагав створювати технічні програми допомоги для країн колишнього СРСР.

“Тому я майже 25 років задіяний у відносинах з Україною”, – підкреслив Мінгареллі.

Читайте також: УКРАЇНЦЯМ МОЖУТЬ ВИМИКАТИ СВІТЛО ВЗИМКУ

Джерело.

Related Post