fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
Це тільки початок, – Пентагон про жорсткі санкції проти Росії

Глава Пентагону Ештон Картер вважає, що санкції, запроваджені адміністрацією Барака Обами у відповідь на російські кібератаки, є лише великим початком, а не кінцем.

Про це міністр оборони США заявив у інтерв’ю NBC news.

Глава Пентагону підкреслив, що кібератаки з боку Росії, спрямовані на перешкоди у президентських виборах у США, є агресивним актом проти демократії.

Він додав, що подальші кроки у цьому питанні визначить новий Конгрес США і нова адміністрація президента. Проте, Ештон Картер не виключив військової відповіді.

“Я думаю, ми не повинні обмежувати себе кіберзаходами, коли агресія проти нас здійснюється кібератаками. Частково це вірно. Я не думаю, що це має бути лише військова або частково військова відповідь”, – вважає Картер.

Читайте також: ДВОЄ ОСІБ ЗАМЕРЗЛИ НАСМЕРТЬ НА ЛЬВІВЩИНІ

Нагадаємо, стало відомо, коли Дональд Трамп прийме рішення щодо “покарання” Росії.

Джерело.

Related Post