fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Економіка
“Це виклик”: Гройсман пояснив перенесення траншу МВФ для України

Перенесення виділення Україні траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ) викликаний зміною економічної ситуації в країні через блокаду на Донбасі і став новим викликом для влади. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу “Україна”.

“МВФ переніс розгляд питання України] для того, щоб оцінити і подивитися на те, які макроекономічні показники будуть 2017 року. Я підкреслюю те, що це ще один виклик для мене, як прем’єр-міністра, щоб з ним справитися”, – сказав Гройсман.

Прем’єр нагадав, що, крім втрат безпосередньо від блокади, Україна на Донбасі втратила підприємства, які платили податки в Україні, а також доступ до українських надр на непідконтрольній території. У зв’язку з цим країні доведеться переглянути прогноз економічного зростання, заявив прем’єр.

“Це черговий виклик для нас для всіх, і я тут не зраджую абсолютно своїй позиції: блокада, яку ініціювали кількасот людей, – вона була не в інтересах України, а була в інтересах Росії”, – підкреслив Гройсман.

Читайте також: БУДІВЛЮ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ РІВНОГО ОБСТРІЛЯЛИ З ГРАНАТОМЕТА

Нагадаємо, вчора питання України, призначене до розгляду на 20 березня, зникло з порядку денного засідання ради директорів МВФ. Тепер порядок денний розписана до 24 березня, і України в ній немає.

Джерело.

Related Post