fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
поради
Цей овоч – скарбниця вітамінів і необхідних речовин, без яких взимку організму ніяк. Дізнайтеся, як правильно зберігати найкорисніший дар осені – буряк – у міській квартирі, щоб він не втратив своїх цінних властивостей.

Більшість наших осель сьогодні не мають того найкращого міста для зберігання овочів, яким користувалися наші бабусі – прохолодного льоху.

Але, на щастя, є методи, які допоможуть зберегти користь і поживність дарів природи і в квартирних умовах. Ділимося з вами секретами зберігання буряка – незамінного інгредієнта осінніх і зимових страв.

Найпростіше розмістити коренеплоди на заскленому балконі, якщо температура там не опускається нижче нуля. Буряк можна скласти в ящики з піском, вклавши овочі так, щоб вони не стикалися боками.

Якщо температура на балконі низька, можна змайструвати утеплені ящики: обшити їх зсередини пінопластом і додатково обігрівати лампочкою, розмістивши її всередині ящиків.

Але якщо в квартирі взагалі немає балкона? Є рішення і в такому разі.

Якщо буряків не дуже багато, загорніть кожен овоч у фольгу або пергамент і зберігайте в холодильнику.

Можна також наповнити ящики тирсою або піском і укласти в них спеціальним чином підготовлені коренеплоди. Для цього буряк треба обмазати розчином глини і обсушити. У такій «шубці» овочі довго не псуються в кімнаті.

За матеріалами: 

Related Post