fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Україна
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради

Днями Центр Разумкова провів опитування 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей, – пише Тиждень.UA.

Результати показали, що 70% опитаних українців позитивно оцінюють діяльність президента Володимира Зеленського, 44% – новообраного складу Верховної Ради.

Згідно з цим же опитуванням, Серед фракцій найбільшу підтримку має “Слуга народу” – 50,3%, а найнижчу – “Європейська солідарність” – 13.9%.

Крім того, багато (51,8%) опитаних вважають, що більшість у Верховній Раді, сформована однією партією, призведе до позитивних наслідків.

Джерело 

Related Post