fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Про жінок
Ці 4 якості в жінках гарантовано приваблюють  заможних чоловіків!

 

Якими якостями повинна володіти жінка, щоб залучити багатого кавалера? Ось вони:

 

1. Легкість

Мова не про вагу. Чоловік, що досяг певного фінансового успіху, щодня вирішує безліч проблем і стикається великою кількістю стресу на роботі. Цілком природно, що його приваблює жінка, яка вміє розділяти любов і роботу, і на побаченні не грузить скаргами на негідника-боса або зламану пральну машину. Легкість жінки – це вміння зустрічати і радощі й негаразди з посмішкою, вміння відчувати настрій партнера.

2. Умиротворення

У спокійній і безтурботній жінці чоловік прагне знайти тиху гавань, відпочинок для душі і тіла. Це зовсім не означає, що у жінки не може бути проблем або вона повинна мовчати, як партизан на допиті, коли її кавалер цікавиться, чи все у неї в порядку, аби його не турбувати. Всьому свій час і місце. Жінка, яка випромінює спокійну впевненість і умиротворення, виділяється з натовпу і приковує до себе погляди всіх без винятку чоловіків.

3. Уміння поводитися з грошима

Абсолютно не важливо, чи досяг свого фінансового стану чоловік сам, або з допомогою численних родичів. Швидше за все, до свого капіталу він ставиться з трепетом і проникається великою повагою до жінки, яка знає ціну грошам.

4. Інтелект і освіта

Ці дві складові можуть існувати  в жінці окремо, але краще за все вони працюють в тандемі. Для багатого ділового чоловіка жінка – не тільки об’єкт пристрасті, а й привід для гордості. Якщо ви володієте хорошими манерами, вмієте вести і ділову бесіду і світську розмову, здатні підтримати будь-яку тему або ж гідно вийти з не цікавого для вас спору, то ви привернете до себе увагу і чоловіка, і його оточення.

 

Пам’ятайте, що за кожним сильним чоловіком стоїть мудра жінка. Саме таку і шукає фінансово успішна людина в якості супутниці життя.

Джерело

Related Post