fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
поради
Ці 5 рослин обов’язково повинні бути у вашій спальні і ось чому:

 

Ці 5 рослин у спальні принесуть не аби яку користь!

1. Хлорофітум. Нейтралізує ядовиті речовини (особливо формальдегід), очищає повітря від мікроорганізмів. Зволожує повітря. Чотири дорослих рослини здатні за добу очистити повітря в кімнаті площею 10 кв.м. на 70-80%.

2. Спатифіллум. Ця квітка поглинає з повітря шкідливі речовини, які потрапляють в нашу квартиру через кватирки. Спатифіллум приводить в норму екстремальні коливання і підходить будь-якій людині, поставити його можна в будь-якій кімнаті, але гарно поставити його в спальню – для спокійного і здорового сну.

3. Алое. Знижує вміст отруйних речовин (поглинає до 90% формальдегіду, який виділяє меблі з ДСП), вночі виділяє кисень і поглинає вуглекислий газ.

4. Каланхое. Виділяє вночі кисень. Знімає депресію.

5. Сансевієрія (також відома як тещин язик) – ідеальне рослина для спальні. Не дивлячись на те, що більшість рослин в нічний час поглинають кисень, сансевієрія навпаки в нічний час його виробляє. У закритому приміщенні для підтримки необхідного рівня кисню вам потрібно 6-8 тещиного язик висотою до пояса на одну людину.

Джерело:

Related Post