fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Здоров'я
Ці 9 продуктів виведуть з нас токсини і оздоровлять нас.

Отримуємо ми токсичні речовини з повітря, нездорової їжі, алкоголю тощо.

Німецькі медики опублікували на порталі Focus Online перелік продуктів, що сприяють швидкому виведенню  потенційно токсичних речовин.

Яблука.

Присутня в яблуках кислота стимулює діяльність kuшечника, допомагаючи йому швидше звільнятися від усього небажаного.

 

Лимони.

Кислі цитрусові містять велику кількість антиоксидантів, які захищають від вільних радикалів, а також мають протизапальну дію. Якщо дозволяє шлунок, додайте трохи свіжого лимонного соку в воду для пиття і страви.

 

Гострий перець.

Ключовим інгредієнтом є капсаїцин – речовина, яка забезпечує пекучий смак, стимулює травлення і прискорює метаболічні процеси. Завдяки швидкому обміну речовин організм активніше виводить токсини.

 

Паста з томатним соусом.

Макарони з грубих сортів борошна з томатною пастою і базиліком – відмінний варіант здорової страви. Всі ці інгредієнти стимулюють протизапальну діяльність імунної системи, яка починає активніше «полювати» за токсинами.

 

Петрушка.

Вживання петрушки спонукає організм активніше виводити забруднюючі речовини з сечовипусканням.

 

Вода.

Достатнє пиття води – один з кращих способів зробити тіло більш здоровим, оскільки завдяки їй токсини і інші шкідливі речовини вимиваються з організму. Але  важливо пити чисту, відфільтровану воду – неочищена волога сама може бути джерелом забруднюючих речовин з навколишнього середовища.

 

Тепла вода з імбиром.

Щоденна склянка теплої води з імбиром справляє на організм ефект детоксикації. Вживання імбиру збільшує термічний ефекти їжі, інтенсифікуючи процес виробництва енергії організмом і збільшуючи витрату жирової тканини для її вироблення.

 

Ягоди.

Завдяки вмісту високої концентрації антиоксидантів і вітамінів, вживання ягід робить позитивний вплив на вашу печінку, покращує її властивості, що фільтрують.

 

Буряк.

Цей овоч активізує роботу печінки і кишечника, а також містить багато заліза і фолієвої кислоти, яка необхідна для утворення крові. Поліпшення кровотворення також сприяє більш інтенсивному звільненню тканин і органів від забруднень.

Джерело 

Related Post