fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Здоров'я
Ці 9 продуктів виведуть з нас токсини і оздоровлять нас.

Отримуємо ми токсичні речовини з повітря, нездорової їжі, алкоголю тощо.

Німецькі медики опублікували на порталі Focus Online перелік продуктів, що сприяють швидкому виведенню  потенційно токсичних речовин.

Яблука.

Присутня в яблуках кислота стимулює діяльність kuшечника, допомагаючи йому швидше звільнятися від усього небажаного.

 

Лимони.

Кислі цитрусові містять велику кількість антиоксидантів, які захищають від вільних радикалів, а також мають протизапальну дію. Якщо дозволяє шлунок, додайте трохи свіжого лимонного соку в воду для пиття і страви.

 

Гострий перець.

Ключовим інгредієнтом є капсаїцин – речовина, яка забезпечує пекучий смак, стимулює травлення і прискорює метаболічні процеси. Завдяки швидкому обміну речовин організм активніше виводить токсини.

 

Паста з томатним соусом.

Макарони з грубих сортів борошна з томатною пастою і базиліком – відмінний варіант здорової страви. Всі ці інгредієнти стимулюють протизапальну діяльність імунної системи, яка починає активніше «полювати» за токсинами.

 

Петрушка.

Вживання петрушки спонукає організм активніше виводити забруднюючі речовини з сечовипусканням.

 

Вода.

Достатнє пиття води – один з кращих способів зробити тіло більш здоровим, оскільки завдяки їй токсини і інші шкідливі речовини вимиваються з організму. Але  важливо пити чисту, відфільтровану воду – неочищена волога сама може бути джерелом забруднюючих речовин з навколишнього середовища.

 

Тепла вода з імбиром.

Щоденна склянка теплої води з імбиром справляє на організм ефект детоксикації. Вживання імбиру збільшує термічний ефекти їжі, інтенсифікуючи процес виробництва енергії організмом і збільшуючи витрату жирової тканини для її вироблення.

 

Ягоди.

Завдяки вмісту високої концентрації антиоксидантів і вітамінів, вживання ягід робить позитивний вплив на вашу печінку, покращує її властивості, що фільтрують.

 

Буряк.

Цей овоч активізує роботу печінки і кишечника, а також містить багато заліза і фолієвої кислоти, яка необхідна для утворення крові. Поліпшення кровотворення також сприяє більш інтенсивному звільненню тканин і органів від забруднень.

Джерело 

Related Post